Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy Pilnie MonterÓw/zgrzewaczy

Niemcy

DLA RZETELNEGO NIEMIECKIEGO PRACODAWCY POSZUKUJEMY KOLEJNYCH KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

MONTER / ZGRZEWACZ PE, PP, PVC

Miejsce pracy: Niemcy

Pracodawca oferuje:

&#183;Umowę o pracę na czas nieokreślony, z niemieckim pracodawcą,

&#183;Praca na pełny etat plus nadgodziny,

&#183;Nadgodziny płatne dodatkowo,

&#183;Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,

&#183;Zagwarantowane narzędzia do pracy,

&#183;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne na warunkach niemieckich,

&#183;Płatny urlop,

&#183;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji,

Obowiązki:

&#183;Montaż zbiorników, rurociągów z polietylenu i polipropylenu

&#183;Spawanie, zgrzewanie tworzywa sztucznego metodą ekstruzyjną i gorącym powietrzem

Wymagania:

&#183;Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie min. podstawowym (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej),

&#183;Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne, kurs,

&#183;Doświadczenie zawodowe min. 2 lata,

&#183;Prawo jazdy, własny samochód,

&#183;Praktyczne doświadczenie w zgrzewaniu tworzyw sztucznych i ich montaż

&#183;Umiejętność zgrzewania rur PE i PP,

&#183;Mile widziany kurs zgrzewania rur termoplastycznych z tworzyw sztucznych, metodą doczołową, ekstruder, metoda gorące powietrze- PE, PP,

Sposób aplikowania:

CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności/doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@appwork.pl/ z dopiskiem w temacie maila: monter, zgrzewacz PE, PP, PVC

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Sierpien, 2013  19:45

Identyfikator: 473746

Wyświetleń: 2776